Субота, 10.04.2021, 21:38
Вітаю Вас Гость | RSS

ВІДДІЛ ПОЧАТКОВОЇ ОСВІТИ ІНСТИТУТУ ПЕДАГОГІКИ НАПН УКРАЇНИ

Наше опитування
Чи вважаєте Ви урок найефективнішою формою навчання молодших школярів?
Всього відповідей: 31
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Математика

Н. П. Листопад Перевірка предметних компетентностей. Математика, 3 клас. 2015

Н. П. Листопад Перевірка предметних компетентностей. Математика, 4 клас. 2015

 

Навчальний посібник призначений для проведення тематичного контролю. У посібнику вміщено 8 тематичних робіт (у двох рівноцінних варіантах). Їх зміст розроблено відповідно до вимог чинної навчальної програми з математики 1-4 класів з урахуванням змін, затверджених наказом МОН України у 2015 р. Для вчителя цей посібник слугуватиме основою для створення банку завдань, які спрямовані на формування ключових та предметної математичної компетентності.

 

Математика. 1 клас : зошит до підручника / Н, П, Листопад.  – К. : Літера ЛТД, 2014  – 80с.

Математика. 2 клас : зошит до підручника / Н, П, Листопад.  – К. : Літера ЛТД, 2014  – 80с.

Математика. 3 клас : зошит до підручника / Н, П, Листопад.  – К. : Літера ЛТД, 2015  – 80с.

Математика. 4 клас : зошит до підручника / Н, П, Листопад.  – К. : Літера ЛТД, 2015  – 80с.

   

   

 Насичений різноманітними й цікавими завданнями робочий зошит зробить процесвивчення математики для першокласників легким і плідним. Завдання складені таким чином, щоб сприяти практичному закріпленню набутих знань і стимулювати пізнавальну активність молодших школярів. Додаткові вправи до кожної теми дають можливість повторити і закріпити вивчений матеріал. Зошит укладено відповідно чинної програми з математики та підручника М. В. Богдановича і Г. П. Лишенка. Призначено для організації роботи учнів на уроці та вдома.

 

 

Математика. 3 клас : робочий зошит : до підручника Ф, М, Рівкінд, Л. В. Оляницької : У 2 ч. / А, Д, Цимбалару, О. В. Камінська. - Х. : видавництво "Ранок", 2014. 

   

 Зошит створено відповідно до чинної програми та підручника  Ф.М.Рівкінд, Л.В.Оляницької з математики для 3 класу загальноосвітніх навчальних закладів. перша частина посібника призначена для організації навчання протягом першого півріччя, а друга частина - протягом другого півріччя навчального року. Матеріал зошита побудований на сюжетах казкових та літературних творів, що дозволяє урізноманітнювати навчальну діяльність учнів. У посібнику вміщено завдання для самоперевірки та дворівневі роботи для тематичної перевірки навчальних досягнень учнів. Призначено для учнів 3 класу загальноосвітніх навчальних закладів і вчителів початкової школи.

 

Математика. 3 клас. Навчальний зошит: у 3-х ч. / С. О. Скворцова, О. В. Онопрієнко. –Х.: Видавництво «Ранок», 2014  

 Зміст посібника відповідає вимогам навчальної програми з математики для 3 класу загальноосвітніх навчальних закладів і органічно поєднує функції підручника та зошита з друкованою основою. Видання складається з трьох частин, кожна з яких містить тексти правил, зразки міркувань, завдання на актуалізацію опорних знань, створення проблемної ситуації та її розв’язання, первинне закріплення, формування вмінь і навичок, неперервне повторення. Кожна частина містить додаток «Працюю самостійно» для самостійної роботи учнів на уроках і вдома. Матеріал посібника поданий у цікавій і доступній формі з урахуванням психологічних особливостей третьокласників. Призначено для учнів 3 класу загальноосвітніх навчальних закладів і вчителів початкової школи.

Математика. 2 клас. Розробки уроків / С. О. Скворцова, О. В. Онопрієнко. – Х.: Видавництво «Ранок», 2014. – 432с.

 Пропонований посібник містить розробки уроків математики за виданням: Скворцова С. О., Онопрієнко О. В. Математика. 2 клас. Навчальний зошит: У 4 ч. (Х.: Видавництво «Ранок», 2013). Посібник відповідає чинній програмі з математики для 2 класу загальноосвітніх навчальних закладів і є складовою навчально-методичного комплекту «Математика-2». Видання містить деталізовані проекти всіх уроків математики. Реалізовано особистісно зорієнтований, діяльнісний і компетентнісний підходи до навчання другокласників; розкрито методику формування нових знань і способів дії, окреслено доцільні форми організації виконання завдань. Призначено для вчителів початкових класів загальноосвітніх навчальних закладів, методистів, студентів педагогічних факультетів вищих навчальних закладів.

 

Компетентнісний підхід у навчані математики / Онопрієнко О., Листопад Н., Скворцова С.

- К. : Редакції газет з дошкільної та початкової освіти, 2014. - 128 с.

 Мета цієї книжки -- допомогти вчителю усвідомити сутність компетентнісного підходу до навчання математики молодших школярів. Збірка містить необхідний мінімум наукових знань, практичний матеріал та методичні рекомендаціїщодо реалізації процесу навчання відповідно до сучасних вимог. Для вчителів початкових класів, викладачів і студентів факультетів початкового навчання педагогічних навчальних закладів, заступників директорів із навчально-виховної роботи, методистів НМЦ та ОІППО.

 

Листопад Н.П. Цікава математика для дошкільнят : робочий зошит для дітей старшого дошкільного віку / Н. П. Листопад. -- К.: Видавничий дім "Освіта", 2014. -- 48с.

 Робочий зошит "Цікава математика для дошкільнят" призначений для дітей старшого дошкільного віку. Його зміст спрямований на формування у дітей 5-6 років елементарних математичних уявлень, способів дій, створення умов для розвитку творчої особистості. Цей зошит разом із посібником "Цікава математика для дошкільнят" становлять цілісний навчально-методичний комплект, спрямований на логіко-математичний розвиток дітей, які готуються до школи. Відповідає вимогам Базового компонента дошкільної освіти та чинних програміз розвитку, виховання і навчанння дітей 5-6 років, рекомендованих Міністерством освіти і науки України.

 

Листопад Н.П. Цікава математика для дошкільнят : навчальний посібник для дітей старшого дошкільного віку. — К. : Видавничий дім «Освіта», 2013.


 

Навчальний посібник «Цікава математика для дошкільнят» розрахований на формування у дитини уявлень про математику як невід’ємну частину життя людини. Оригінальністю видання є те, що майже до кожного математичного поняття і відношення, з якими дитина зустрічається в повсякденному житті, вдало дібрані вірш чи загадка, де описується сутність або окремі їх ознаки.

Детальніше див. на сайті -  http://www.osvita-dim.com.ua/index.php?form_page=10202


 

 
 

 

 

Математика. 1 клас. Робочий зошит: До підручника Ф. М. Рівкінд Л. В. Оляницької / А. Д. Цимбалару О. В. Камінська - Х.: Видавництво "Ранок", 2012. - 80с.              

Посібник складено відповідно до чинної програми і підручника Ф.М.Рівкінд, Л.В.Оляницької "Математика" для 1 класу загальноосвітніх навчальних закладів. Зміст посібника зорієнтовано на розвиток у першокласників початкових математичних уявлень, понять, умінь і навичок як на уроках математики, так і в позаурочний час. Зошит містить тренувальні й розвивальні вправи, завдання для самостійного виконання та самоперевірки. Система завдань розроблена із урахуванням вікових особливостей учнів. Використання казкових сюжетів сприяє створенню мотиваційного середовища, забезпечує інтеграцію математики з іншими навчальними предметами. Призначено для учнів 1 класу загальноосвітніх навчальних закладів і вчителів початкової школи.

 

 

Математика. 2 клас : У 2 ч.: до підручника Ф. М, Рівкінд, Л. В. Оляницької / А. Д. Цимбалару, О. В. Камінська. - Х.: видавницттво "Ранок", 2013. 

    

Зміст посібника відповідає вимогам чинної програми з математики для 2 класу загальноосвітніх навчальних закладів. Перша частина посібника спрямована на організацію навчання протягом першого півріччя навчального року. Друга частина посібника спрямована на організацію навчання протягом другого півріччя навчального року. Посібник містить завдання на обчислення; завдання з логістичним навантаженням, з алгоритмами, на добір знаків, порівняння; завдання з помилкою; завдання для самостійного виконання та самоперевірки. Зміст завдань дозволяє формувати навички свідомого вибору дії і практичних умінь, розвитку уваги, перевіряти якість засвоєння матеріалу, організовувати самостійну роботу. Матеріал, наведений у зошиті, поданий у цікавій і доступній формі з урахуванням психологічних особливостей другокласників. Посібник призначений для учнів 2 класу загально освітніх навчальних закладів і вчителів початкової школи.

 

Скворцова С. О., Онопрієнко О. В. Математика. 4 клас: підручник у 2-х частинах

 

 

 

 

 

 

 

 


 


 


 

 
 

Пошук
Календар
«  Квітень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Друзі сайту

Copyright MyCorp © 2021
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz